ErgoFinger
Image
ErgoFinger znižuje únavu, vznikajúcu zlým držaním tela a poskytuje pohodlnejšiu a ergonomickejšiu polohu pre zápästie, prsty, ruky a oblasť krku i ramien, použitím súpravy vysoko elastických hadíc ErgoFinger HVE.

Pri používaní odsávačky ErgoFinger zostávajú obe ruky blízko úst pacienta, zatiaľ čo paže a lakeť sú vždy prirodzene blízko tela. To umožňuje ramenám zostať v prirodzenej uvoľnenej polohe.
Revolučná odsávačka ErgoFinger sprístupní výkonné a tiché odsávanie stomatológom a dentálnym hygieničkám, ktorí pracujú bez asistencie.
Dýza otočná o 360º
ErgoFinger má dýzu otočnú o 360°, ktorá umožňuje presné nasmerovanie sacej sily smerom k pracovnej oblasti, aby sa zachytila tekutina, rozstrek a aerosól priamo zo zdroja.
Odporúča sa zachytiť sprej a rozstreky z násadca, ultrazvukového odstraňovača zubného kameňa alebo vzduchového leštidla predtým, ako vyjdú z úst, aby sa znížilo riziko krížovej kontaminácie. S ErgoFinger to môžete dosiahnuť presne a bez problémov.
Nastaviteľná dĺžka
Vďaka variabilnej dĺžke dýzy sú ošetrenia jednoduchšie v akejkoľvek oblasti ústnej dutiny, vďaka čomu sú všetky operácie prirodzene efektívnejšie a presnejšie.
Napríklad pri práci na zadných zuboch možno dĺžku predĺžiť, aby ste dosiahli hlbšie oblasti; pri práci na predných zuboch možno použiť kratšiu polohu. ErgoFinger so svojimi vzduchovými otvormi zaisťuje nepretržité prúdenie vzduchu, čím znižuje aspiráciu sliznice a riziko spätného prúdenia.

Štandardná koncovka
Vďaka šetrnému, mäkkému materiálu a hladkým oblým okrajom trysky môžete jemne stiahnuť peru, líce alebo sliznice a chrániť mäkké tkanivá, čím je vylučovanie tekutín a nečistôt z ústnej dutiny pre pacienta bezpečné a príjemné. Jedinečné vetracie otvory a hrbolčeky zabraňujú tomu, aby tryska zostala pripevnená k slizniciam.
Koncovka Ergo Airtip
ErgoAirtip je širšia tryska špeciálne navrhnutá pre procedúry vzduchového leštenia. Tento hrot možno ľahko vymeniť za štandardnú koncovku ErgoFinger , aby sa prášok a aerosóly odstraňovali efektívne a presne. ErgoAirtip je šetrný k mäkkým tkanivám pacienta a vylepšuje ergonómiu práce.

Odsávanie pod kontrolou
ErgoFinger s veľkosťou otvoru dýzy 11 mm znižuje kontamináciu aerosólom a účinne odstraňuje tekutiny a nečistoty pri práci bez asistenta. Štúdie ukazujú, že HVE s veľkosťou otvoru aspoň 8 mm odstraňuje 90 - 98 % aerosólov vznikajúcich v mieste operácie, čím sa znižuje riziko krížovej kontaminácie.
Simultánne odsávanie
ErgoFinger je možné použiť spolu so zrkadlom pre nepriame videnie a presmerovanie svetla na tie miesta, kde je to potrebné. Vďaka možnosti držať ErgoFinger hneď vedľa pracovného nástroja vám poskytuje flexibilitu pri riadení odsávania v oblastiach, kde je to najviac potrebné.

© 2022 DENTONET s.r.o. Kontakt